STRUČNĚ A JASNĚ ...

Do redakce chodí denně názory čtenářů Severočeské pravdy i www.severoceskapravda.cz. Tak něco málo z toho pro vás...

SMS-ky:

„Někteří naši politici mluví jako knihy, akorát by podle mne potřebovali do vazby.“ (4. 5. 2017)

„Z vývoje na naší politické scéně v posledních dnech pro mne vyplývá závěr, že u řady našich vysoce postavených politiků jsou v hlavách nejvíce vyvinutými orgány žvýkací svaly.“ (5. 5. 2017)

„Člověk by zvracel. Filip poukazuje na dle jeho slov přilnavost k funkcím, ze které je mu prý až fyzicky špatně. Dělá si z lidí fakt p.del? Ten, co drží u funkcí čarodějnici a spol. a sám sedí ve Sněmovně přes 20 let, poukazuje u jiných na přilnavost k funkcím… (7. 5. 2017)

Dodatek RSP:

(Pan Filip je podle nás v Parlamentu už hodně přes 20 let.) K poslední SMS by bylo možno doplnit, jak se bavili účastníci (nejspíše členové KSČM), když přicházeli k místu pietní vzpomínky – Národnímu hřbitovu v Terezíně 6. 5. 2017 – o současném dění na politické scéně a vystupování „politiků“.

Jeden říká: „Neslyšel jsem k tomu nikde vystoupit Filipa. Měl by snad v tý televizi taky něco říct.“

Druhý na to: „Možná je lepší, žes to neslyšel.“

A třetí: „Se vám divím. Jestli si chcete zachovat duševní rovnováhu, vůbec se na televizi a ty kraviny v ní nedívejte. Jedna lež za druhou!“

Na akci samé zaznělo politování nad obětováním životů často mladých lidí, kteří měli svůj život teprve před sebou, že se nedožili…

Vnucuje se myšlenka, jestli pro lidi, kteří ztráceli svůj život pro lepší budoucnost, by nebylo horší, kdyby se dožili dneška, včetně pokrytectví některých tzv. představitelů nad jejich hroby.  

7. 5. 2017, M. Starý

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473