Hrátky s občany

VLÁDA VELKÉHO PODRAZU

Martin Koller, 3. 7. 2018

kolik

Poslední můj článek se zabýval Babišovým vítězným únorem. Dnešní bychom mohli nazvat Filipův prohraný únor, nebo vláda velkého podrazu. Tím je samozřejmě v nadsázce zmíněna především KSČM, bez jejíž pomoci by vláda Babiš-Hamáček s podporou Allbrightové a Bakaly nevznikla. Filip se svojí partou vedoucích nomenklaturních kádrů určitě na podpoře komplotu Babiš – Hamáček neprodělají na rozdíl od řadových členů strany a voličů. Klasičtí věřící komunisté by se asi divili, že takzvaná Komunistická strana Čech a Moravy podporuje největšího oligarchu v zemi.

Zobrazit celý článek

PROČ? PRO SLEPIČÍ KVOČ!

Proč z podmínek KSČM pro podporu Babišově vládě potichu zmizel požadavek na nenavyšování vojenských misí NATO? Kroky KSČM lze přirovnat k chlapovi, který chodí se zapalovačem po vlastním hořícím baráku a dělá všechno proto, aby hořelo ještě více! Babiš odebírá KSČM voliče, strana se ještě navíc sama zbavuje kredibility v očích těch, kteří zatím zůstávají. Zatím!

Zobrazit celý článek

KDYŽ S NÁMI CLOUMÁ PARTAJNICTVÍ.,,

Po týdenní přestávce jsem si vzpomněl na vojnu a jedno z podávaných hlášení veliteli jednotky: „Soudruhu kapitáne, během mé služby se nic zvláštního nestalo.“

Zobrazit celý článek

ZASTAVME ZLOČINCE PROTIVÍCÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONŮM!

Reakce na tzv. homosexuální sňatky

Ve dnech 21. a 22. června v Praze proběhla manifestace za ochranu národa před destruktivními vlivy, což následně souvisí i s ochranou rodiny a zdravých národních tradic.

Zobrazit celý článek

KABARET JDE DO FINÁLE!

Komunisté finišují dohodu o toleranci vlády ANO a ČSSD

KSČM ladí finální verzi dohody o toleranci menšinové vlády hnutí ANO a ČSSD.

Zobrazit celý článek

DOBRAT SE PRAVDY JE TŘEBA!

„KDO LŽE, TEN KRADE…“

… tak nás to učili naši rodiče a babičky k tomu ještě přidávaly: „… a do pekla se hrabe!“

Zobrazit celý článek

DALŠÍ DO GALERIE VLASTIZRÁDCŮ?

Brněnský primátor dostal nejvyšší německé vyznamenání. I za připomínku obětí odsunu

Velký kříž za zásluhy od Spolkové republiky Německo dostal za snahu o společné blaho primátor Brna Petr Vokřál (ANO). V pátek mu ho předal německý velvyslanec v Praze Christoph Israng.

Zobrazit celý článek

ČEMU DÁ KSČM PŘEDNOST?

Sněmovna vyšle do Pobaltí další kontingent českých vojáků, který prohloubí napětí a nestabilitu na čáře doteku s Ruskou federací. KSČM má historickou možnost tomuto šílenství zabránit a nevyslovit důvěru Babišově vládě s ČSSD!

Zobrazit celý článek

VÁLEČNICKÉ INFORMACE

Řetězci základen US Army v Německu se dnes říká základny NATO

"V severní části Bavorska, přesněji ve Frankách, je řetězec základen US Army, kterým se dnes říká »základny NATO«. Zní to lépe a

Zobrazit celý článek

S VESELOU MYSLÍ DO MÁJOVÝCH DNŮ

Nedávno nějaký škarohlíd napsal, že to je v naší zemi špatné, protože se množí příslušné fóry neboli vtipy. Jistě to není tak zlé. Možná se jen naši "politici" snaží, aby bylo veselo. Škoda jen, že většinou jde o humor černý. Měli by vylepšit repertoir.

Zobrazit celý článek

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473