KOHO (NE)VOLIT? (6)

K NĚKTERÝM „POLITICKÝM“ STRANÁM

KSČM - Práce a sociální jistoty – požadavky, které splníme. Ptám se jak??

Toto heslo mluví tak, jako by již komunisté byli u moci. Jenže pozor - jsou současní komunisté opravdu komunisté??? Nejsou. Když už i Babiš mluví o spolupráci s komunisty jakožto velkopodnikatel - to je co říci a značí to, že z komunistů dnešního typu nejde strach pro jejich ideologickou pevnost a přesvědčení. Bohužel jsou schopni spojit síly asi s kýmkoliv a dokládá to i událost staršího data, kdy takový Kalousek taktéž silně zvažoval spolupráci s komunisty. Skutečných komunistů je bohužel málo a je jim dáván minimální prostor k činnosti. KSČM není stranou komunistickou a z jejího názvu by slovo komunistická mělo být vypuštěno, neb mate voliče a zneužívá historického významu tohoto pojmu. Dnes jsme ve stavu, kdy se za pomoci Vojtěcha Filipa, Soni Markové, Jiřího Dolejše a dalších KSČM zrušila sama a transformovala se na tým druhé ligy ČSSD, kde razí umírněnou levicovou politiku. Mimo jiné přesně toto bylo důvodem mého vystoupení z této strany cca před čtyřmi lety. Abych neměl tento názor zcela sám, tak přikládám jednu malou citaci Zdeňka Zbořila, která vyšla v Parlamentních listech, za kterou i já rebel Rambousek stojím.
KSČM už se zrušila, a ani Štětiny k tomu nebylo zapotřebí.

„KSČM se – podle mého názoru – už sama zrušila, a to dokonce bez pomoci Jaromíra Štětiny. Co je na nich ještě komunistické? Ty třešně komunardů, o kterých už skoro nikdo nic neví? I té rudé hvězdy se bojí jako svěcené vody. Komunisté kdysi chodili pro svou víru do vězení a na smrt. Dnes nasednou do svých na dluh obstaraných automobilů a zapisují poslanecké náhrady a diety a dojedou sem tam na nějakou schůzi. Ale raději do Bruselu a rozhlédnou se tam, jak vypadá ‚evropská levice‘. Ale většinou nám to neřeknou. Proto si myslím, že mohou spolupracovat nejen s Andrejem Babišem, ale i s Miroslavem Kalouskem, který se jim už jednou nabízel. Když s ním unisono vyjí sociální demokrati, proč by se nemohli přidat i komunisté?“ poukazuje pro ParlamentníListy.cz Zdeněk Zbořil.

ČSSD - Lidé si zaslouží jistoty. Věru krásné a všeobjímající heslo jako smrt. V hubě ČSSD by však i kaviár měl příchuť hovna. Ano jedinou jistotou je smrt a tu našemu národu ČSSD svým postojem k migraci přibližuje. Dá se totiž objektivně očekávat, že s postupem času se dostaneme za horizont událostí a obyvatelé naší země jakožto křesťané a ateisté budou systematicky vyháněni ze svých domovů a vyvražďováni stejně tak, jako jsou křesťané a ateisté likvidováni v Sýrii, Iráku, Libyi, Alžírsku, Egyptě a v dalších enklávách. ČSSD zde očividně plní směrnice světových elit, které vedou k nastolení NWO a likvidaci křesťanské Evropy. Spolu s nimi se na tomto procesu podílí i jiné politické subjekty, sluníčkáři a pohrobci Václava Havla a je jim úplně jedno, že vedou politiku proti vlastnímu národu. Tohle bahno se prostě volit nedá.

ANO 2011 - Chceme lepší Česko. Pro koho pane Babiš? Pro Vás, pana Hlavatého a další soukmenovce nebo pro občany?? Důchodci dostanou průměrně přidáno o 308 Kč. Kdo napraví škody způsobené důchodcům a invalidům Kalouskem, Hegerem a Drábkem??? Stále jsou důchody většiny důchodců pod úrovní důstojného života. Tabulky pro uznávání invalidity jsou nadále šikanou pro chronicky nemocné, přičemž invalidé jsou nejvíce odíranou skupinou na trhu práce. Lepší Česko -zatím jen kecy ve stylu ala Kalousek. Kdyby mělo být Česko lepší, tak by Kalousek musel sedět na Mírově.

Jak tedy dál, Vážení přátelé. Nechci vyznít populisticky, ale volil bych ty subjekty, které mají za svůj cíl zásadní změny politického i společenského života. Volil bych ty, kdož se tvrdě vymezují vůči migraci a postupné islamizaci Evropy bez ohledu na to, zda je migrace legální či ilegální, protože tato ohrožuje naši kulturu i bytí na této zemi. Nechci se dožít doby, kdy naše děti budou podřezávány jako ovce, což je bohužel v muslimském světě zcela běžné. Tento fenomén se již vkradl do Evropy a vlády ani restriktivní složky nekonají. Spíše naopak - tají zločinnost muslimů. Volil bych ty, kdož chtějí postavit islám mimo zákon, protože islám porušuje zcela zřetelně lidská práva a svobodu. Volil bych ty, kdož volají po trestní odpovědnosti Kalouska, Nečase, Drábka, Klause, Dyby, Ježka, Dienstbiera a dalších nepřátel Českého lidu.

Redaktor

Oldřich Rambousek

(V současné době se věnuje psaní článků o aktuální situaci v ČR, zejména záležitostí politických a ekonomických.)

Přidal bych ještě na vylepšení nálepku šéfa KDU-ČSL:

blbobrádek

 

 

A takoví kreténi nám vládnou, protože jsme si je zvolili! RSP

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473