POLITICI NÁS MUSÍ SLYŠET!!!

Je důležité, aby politici slyšeli naše NE!!!!!

31. srpen 2014 

Ladislav Kašuka 

Naši politici by měli svá prohlášení koordinovat s vůlí národa, který je zvolil! Není možné, aby ve své nadutosti ignorovali vůli národa, kterému mají sloužit!

Dříve, než něco prohlásí a vydávají to za postoj českého státu vůči událostem na Ukrajině, ale i kdekoli jinde, by se měli zajímat o to, zda to co řeknou je skutečně hlasem většiny národa! Kdyby totiž věnovali pozornost někomu jinému než jen sami sobě, zjistili by, že většina národa si nepřeje sankce proti Rusku a už vůbec si nepřeje s Ruskem válčit, nebo mít na území naší země stálou základnu NATO!

 

Na všech internetových serverech, které provedli průzkumy veřejného mínění ve věci ukrajinského konfliktu, nebo sympatií občanů ve stylu Rusko a Putin versus USA a EU drtivě (většinou v poměru 70% k 30%) zvítězilo Rusko a politika a postoje ruského prezidenta!

Vůbec nechápu jak si naše vláda, náš prezident a naše opozice (kromě KSČM) může dovolit zaujímat jiný postoj než voliči, kterým jako jeho zástupci slouží! Naši politici by si vůbec měli uvědomit, že nejsou ničím jiným než zaměstnanci státu, což znamená každého z nás, kteří máme občanství a volební právo v této zemi!

Je tedy nanejvýš důležité, aby slyšeli naše rozhodné:

NE válce!

NE sankcím!

NE základnám NATO!

NE mediálním lžím!

NE aroganci našich politiků!

Je vážně nutné, aby se donesla k hluchým uším našich politiků zpráva, že drtivá většina našeho národa nikdy nepůjde bojovat proti našim ruským slovanským bratrům za zájmy Spojených států amerických a Evropské unie a že pokud lidem přece jen násilím vnutí do rukou zbraně a pošlou je do války, nebudou to Rusové, po kom začne drtivá většina z nás střílet!

Proto Vás jako naše zástupce vyzývám, aby, jste okamžitě změnili své postoje a začali se chovat v souladu s vůlí těch, kteří vás do vašich funkcí zvolili. Pokud toho nejste schopní, složte své funkce a odejděte, protože VY máte sloužit lidu, nikoli lid Vám!

 

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473