OD "DEMOKRACIE" K TYRANII?!

Vážné obvinění! “Testy na koronavirus jsou masově zneužívány a jejich interpretace je falešná”. S tímto zásadním sdělením přichází významná viroložka MUDr. Hana Zelená, Ph.D. Je motivem korona-podvodu snaha vytvořit prostor pro masový prodej vakcín proti neexistující pandemii? V tom případě by měly padat tresty.

Tento zásadní text přední české viroložky přichází v době, kdy se proti drastickým opatřením ministra zdravotnictví MUDR. Romana Prymuly staví stále více odborníků. Upozorňují, že pandemie je podvod, na kterém se podílejí média v čele s Českou televizí.

V zahraničí jsou opatření, prosazovaná ministrem Prymulou, označována za fašismus. Jejich cílem je vytvoření situace pro trvalý (každoroční) prodej vakcín a kontroly obyvatelstva.

Dopis MUDr. Zelené

Úvodní slovo: Ke koronaviru by se měli vyjadřovat skuteční odborníci, lidé z praxe. Je mi velkou ctí, že mohu poskytnout prostor blogu paní MUDr. Haně Zelené, Ph.D., vedoucí lékařce prestižního virologického oddělení v Ostravě. Vážená paní kolegyně, děkuji. Srdečně. Jan Hnízdil.

Čím víc vzorků vyšetříme, tím víc případů odhalíme. PCR pozitivita znamená jen to, že je ve vyšetřeném vzorku přítomna část virové RNA. Nikoliv celý virus. Nic to neříká o tom, zda je dotyčný infekční. Člověk nakažený SARS-CoV-2 je infekční maximálně týden.

PCR jako pomocná metoda, vykazuje pozitivitu běžně týdny i měsíce. Jde o klinicky falešně pozitivní výsledky. Vyšetření PCR je bez klinického kontextu bezcenné.

Je to víc než trik, je to podvod

Za této situace nelze reálně hodnotit význam a rozsah infekcí způsobených SARS-CoV-2. Žádné jiné infekční onemocnění dosud nikdy nebylo v tak masivním rozsahu, bez kontextu klinického stavu, testováno.

Nemáme žádné srovnání s jinými infekcemi, a proto nedokážeme současná čísla kvalifikovaně interpretovat. Nevíme co je moc, co je málo, co je normální, co nenormální. Pozitivní výsledek jediného testu je automaticky prohlášen za diagnózu. Aniž by dotyčného vyšetřil lékař.

S komunitním šířením viru bude mezi pozitivně testovanými přibývat osob s náhodně zachycenou zbytkovou RNA po dříve prodělané infekci.

Počet „případů“ bude dlouho narůstat a „epidemie“ se bude uměle a naprosto zbytečně prodlužovat.

Vyhazování peněz za zbytečné PCR testy

Stejná situace bude u pacientů v nemocnicích. Počet hospitalizovaných i zemřelých s pozitivním PCR testem na SARS-CoV-2 dál poroste. To bude využito jako argument pro další testování a další represivní opatření.

Dia Dle virologů je vir toxin - vlastní otrávené překyselené buňky. A tudíž nelétá ve vzduchu.

Vir je dle vědců mrtvá složka, a je nesmysl se jí nakazit.

Tak že je vše jinak!

Diagnostiku infekčních nemocí je nutné neodkladně vrátit do ruku kvalifikovaných lékařů, kteří budou pomocná vyšetření indikovat a jejich výsledky interpretovat na základě pacientových příznaků a výsledků ostatních laboratorních vyšetření.

Je nejvyšší čas přestat mrhat drahými PCR testy v neindikovaných případech a přestat počítat „pozitivní případy“ bez klinického kontextu.

Je nejvyšší čas protestovat proti testování bezpříznakových jedinců.

V opačném případě nebude v budoucnu problém si vybrat jakýkoliv jiný virus a stejným způsobem začít hon na pozitivní, testovat zdravé, lehce nemocné, těžce nemocné i umírající. Ve všech skupinách budou pozitivní a pandemie s milióny mrtvých je tu zpět.

MUDr. Hana Zelená, Ph.D.

Poznámka: Vyjádření významné viroložky při nájme ve chvíli, kdy vláda jedná o dalších nesmyslných náš život ztěžujících a omezujících opatřeních. Jistá informace hovoří o tom, že v nemocnicích je hospitalizováno 40 % lidí bez příznaků. Může někdo říct PROČ? Proč zabírají lůžka a nejsou v domácí karanténě? Jde o záměrné úsilí o kolaps našeho zdravotnictví?

M. Starý

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473