NA VOJÁKY USA CORONAVIR NEMÁ!

30 000 AMERICKÝCH VOJÁKŮ DORAZÍ DO EVROPY UPROSTŘED KRIZE COVID-19 
„ Spojené státy zvýšily výstrahu pro Coronavirus (COVID-19) pro Itálii na úroveň 3 („vyhnout se zbytečnému cestování“) a zvýšily ji na 4 („necestují“) pro [severní regiony] Lombardie a Veneto - stejně jako pro Čínu. American Airlines a Delta Air Lines pozastavily všechny lety mezi New Yorkem a Milánem. Američtí občané, kteří jedou do Německa, Polska a dalších evropských zemí, ve výstražné úrovni 2, musí „přijmout zvýšená opatření“. 
Jedna kategorie občanů USA je však z těchto pravidel osvobozena: 20 000 vojáků, kteří začínají přicházet ze Spojených států do evropských přístavů a letišť pro cvičení Defender Europe 20, největší nasazení amerických jednotek v Evropě za posledních 25 let. Včetně těch, kteří jsou již přítomni, se v dubnu a květnu zúčastní asi 30 000 amerických vojáků, doprovázených 7 000 vojáky ze 17 členských a partnerských zemí NATO, včetně Itálie.“ 
Žádná z těchto jednotek nebyla vydána s obleky nebo maskami Bio / Hazchem, což se zdá trochu bezohledné vůči americké vládě, pokud je COVID-19 skutečně hrozbou, o které nám bylo řečeno, že je… 
„30 000 amerických vojáků, kteří se „rozšíří evropským regionem“, je ve skutečnosti osvobozeno od preventivních předpisů COVID-19, které se vztahují na civilisty. Jistota americké armády v Evropě, že „sledujeme Coronavirus [COVID-19]“ a že „naše síly jsou v dobrém zdravotním stavu“, je dostačující. 
Současně je ignorován dopad vojenského cvičení této velikosti na životní prostředí. Americké tanky Abrams se zúčastní, vážící 70 tun, s ochuzenými uranovými skořápkami. Každá nádrž spotřebuje 400 litrů paliva na 100 km, což způsobuje velké znečištění, aby bylo dosaženo maximálního výkonu. “ 
Země v Evropě jsou uzamčeny a naše občanské svobody jsou železniční ve jménu sociální soudržnosti a veřejné bezpečnosti, ale ozbrojené síly cizího národa mohou přicházet a hrát vojáky na našem dvorku a nemusí dodržovat pravidla, která se na nás dostávají ... Ani nepřijímají žádná opatření proti strašlivé pandemii, která při psaní píše o Zemi. 
Tato pandemie je zjevně průvodním příběhem pro nějaký druh powerplay o 1%. Nebo, jak předpokládal křesťan z filmu „Ice Age Farmer“, je to omluva pro obrovský nedostatek potravin a ekonomické zhroucení, které je hned za rohem. 
Nejlepší Image: Norimberk, 3. března 2020. bavorský ministr vnitra Joachim Herrmann třese rukou každého vojáka, protože vystoupil z jejich transportu. Toto je první vlna amerických jednotek účastnících se nadnárodního cvičení (Defender Europe 20). 

defender

Poznámka RSP: Fotografie je zajímavá a vyvolává několik otázek:

Trump vydal zákaz cestování do USA z více evropských zemí. Také z USA se nesmí cestovat do některých evropských zemí a byly stanoveny stupně nebezpečnosti, např. pro Itálii vyšší, pro severské země nižší. A 30000 vojáků z USA odjelo na bez zvláštních opatření na vojenské cvičení Defender … do Evropy a snad je předpoklad, že se zase vrátí zpět nebo ne?

Americké vojáky na letišti vítá ministr vnitra Bavorska s doprovodem. Žádný z vojáků nemá masku ani roušku. Ministr a další si se všemi vojáky podávají ruce – tedy přímý tělesný kontakt na místě, kde je shromážděno větší množství lidí. A my se nesmíme ani hnout z domova, i na nákup životních potřeb můžeme jen s rouškou. Nezdá se vám to zvláštní?

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473