KDYŽ S NÁMI CLOUMÁ PARTAJNICTVÍ.,,

Po týdenní přestávce jsem si vzpomněl na vojnu a jedno z podávaných hlášení veliteli jednotky: „Soudruhu kapitáne, během mé služby se nic zvláštního nestalo.“

Nic zvláštního se zjevně nestalo ani během týdenní redakční pauzy na české politické „scéně“. Jestliže nám Babiš sdělil, že navrhne Pocheho na ministra, říkal jsem už před týdnem, že to udělá. Takže vše při starém. Nejméně týden je starý i níže uvedený článek, ale až zítra asi dojde tragického naplnění:

Opusťme partajnickou omezenost

Já osobně mám jasno. Babišovu vládu bych nepodpořil. Mnoho normálně uvažujících lidí se shoduje v tom, že ČSSD a KSČM si podporou Babiše kopou hrob. Přestože jsem byl přinucen opustit KSČM, není mi samozřejmě osud strany a komunistického hnutí, ve kterém pracovali obětavě moji rodiče i mnoho dalších slušných, poctivých a pokrokových lidí, já sám jsem jí obětoval 20 let svého produktivního života, lhostejný a její postupující likvidace mě trápí.

Na rozdíl ode mne však někteří lidé připouštějí, že je dobře, že na vedoucím postu zůstal prodejný kolaborant, předstírající váhání a rozhodování, které se nekoná. Šéfíci si přece korýtka nenechají vzít!

Argumentem lidí hledajících nejlepší řešení je, že když nepodpoří KSČM Babiše, budou nové volby a v těch MY prohrajeme a vyhrají ONI.

A jsme u podstaty problému. Kdo vyhraje? Kdo prohraje? Kdo jsme MY? Kdo jsou ONI?

My budeme asi ti, kteří obětují stranu, komunistické přístupy a znehodnotí úsilí i obětavou práci předcházejících generací budovatelů. Proč? No přece proto, aby nevyhráli ONI.

Řekl bych, že stoupencům tohoto řešení uniká podstata. Ať bude dnes vládnout kdokoli, pokud nevystoupíme z Evropské unie, bude to jen protektorátní vláda, která bude poslušně vykonávat, co dostane nařízeno z Bruselu nebo odjinud. Uvědomme si, že žijeme v protektorátu, který nikdo nevyhlásil, ale my jsme ho dobrovolně přijali a přijímáme. Pokud jen zběžně porovnáme podmínky života s Protektorátem Böhmen und Mähren s dnešní EU, dojdeme k závěru, že dnešní stav je v řadě oblastí horší, než byl tehdy. EU nám diktuje, co nemůžeme a co nesmíme, více a hůře, než tomu bylo za války. Její právo je výše než naše a situace se stále zhoršuje, viz např. poslední debilita - GDPR, podle které např. ani zdravotní sestra nemůže pozvat pacienta z čekárny do ordinace tak, že ho osloví jménem, protože tím porušila jeho soukromí.

Zajímavé je, že od 25. 5. 2018, kdy tento nesmysl platí, se nejen mně zvýšil počet obtěžujících telefonátů, mailů i jiných zásilek nabízejících všechno možné i nemožné, počínaje zvětšováním penisu, nabídkou prostitutek až po výživové doplňky zajišťující téměř nesmrtelnost.

Jak je to možné? Jak EU ochraňuje naše soukromí v rámci GDPR?

Mně osobně je zcela jasné, že pokud nevystoupíme z EU a nevezmeme stav v naší zemi do vlastních rukou, bude úplně jedno, kdo bude plnit role poslušných lokajů v divadelním souboru zvaném Vláda ČR, jestli to budeme my, oni nebo tamti.

Pokud se nedokážeme přenést přes ubohé mantinely partajnictví, kterých nejhlavnějším posláním je rozdělit lidi, oddělit a hájit soukromé zájmy bafunářů jednotlivých partají a nedokážeme je vymést z vedoucích pozic, PROHRAJEME TOTIŽ ÚLNĚ VŠICHNI!!!

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473