DALŠÍ ZEDNÁŘ NA TRŮN?

J. Drahoš na prezidenta + TROJKA!!!!!!! Pochopíte mnohé!!!

Dnes neinformovaný občan ani netuší, odkud mohl vylézt další "kandidát", ať by měl x titulů 

"Tak nám pro boj o prezidentování v ČR nasadili kluci mainstreamoví Jiřího Drahoše.

Chemického vědce a co čert nechtěl: Donedávna úřadujícího předsedy české asociace Římského klubu /CoR/……. A co to je ten Římský klub?
Zednářské společenství, ovládané západní „Černou šlechtou“ a přebohatými 13 iluminátskými rodinami z USA jak uvádí Michael Morris v knize „Co nesmíte vědět“ díl 1. Je zajímavé, že ve stejné partě, ale v Německu byl zakládajícím členem i Petr Robejšek, o kterém se také uvažovalo jako o kandidátovi na prezidenta. V Rakousku si tam zednáře posadili na trůn, v Německu Makrela je v Atlantik-Brucke,  kde se to zednáři jen hemží a její hvězda vylétla vzhůru po návštěvě „mocných“ v Bilderbergu v r. 2006, takový Hollande je rovněž v jedné přední francouzské zednářské lóži, nakonec nyní je měl vítat na jednom zámku, kde má být velké srocení těchto tajnůstkářů. No a nedávno v Holandsku vyhrál ten správný a správná vítačská multikulti strana. Že by Rutte nebyl u nich v houfu? Oni to mají kluci pod kontrolou a mají své připravené kádry na cokoliv. Takže Jiříku Drahoši, jdeme do toho, média budou na tvojí straně, to bude nářez!“

TROJKA – aneb NEOLIBERÁLNÍ FAŠISMUS MMF (Mezinárodní měnový fond) VÝKLAD: Systém skutečně dokázal ukrýt před lidmi svou pravou tvář. Proto je dnes neskutečně těžké odhalit všechny souvislosti. Skutečně to není jednoduché, když se podíváme řekněme na činnost Trojky v Řecku. Trojka nedělá nic jiného, než to, že využívá banky a jednoduchým lidem tahá peníze z kapes. Mechanismus, kterým to dělá, není jednoduchý. Lidem podsouvají, že to jsou programy pomoci, které tam prosazujeme. Vysvětlíme vám v krátkosti, jak Trojka funguje.

Představte si malou obec někde na světě. Ta obec potřebuje nový obecní dům, který stojí řekněme 100 tisíc dolarů. Starosta dostane za úkol to zorganizovat, jde do banky a řekne. „Chceme postavit obecní dům za 100 tisíc. Polovičku máme. Dáte nám úvěr na 50 tisíc?“ Banka odpoví: „Dobře, dáme vám úvěr.“ Starosta jde za stavebním podnikatelem a řekne mu: „Poslyš, dám ti zakázku, ale každý z nás si uleje do kapsy 25 tisíc.“ Potom nejdříve jde před obecní radu a oznámí jí, že to bude stát 150 tisíc. Obecní rada to odsouhlasí, protože o národním a podnikovém hospodaření nemá ani šajnu. Ostatní obyvatelé obce to spolknou také tak, jako to veřejnost vždycky spolkne. Potom jdou starosta a podnikatel do banky a oznámí jí, že potřebují o 50 tisíc víc. A banka řekne: „Ne. Sledovali jsme to, vy dva jste zkorumpovaní, peníze vám nedáme.“ Tak jdou do další banky, ale i ta je odmítne. A teď to přijde. Ti dva se obrátí na Mezinárodní měnový fond nebo Trojku. Trojka neřekne ne, Trojka hned souhlasí. Řekne: „Jasně, dáme vám peníze, máme však malou podmínku. Pošleme k vám do obce 3 lidi, oni se porozhlédnou a stanoví podmínky.“ A Trojka vyšle své 3 lidi do obce. Ti se tam rozhlížejí, jdou za starostou a podnikatelem a řeknou: „Tak zaprvé, každou středu tu máte trh. Vaši lidé tam prodávají zeleninu a drůbež. Jeden z těch stánků bude od teď rezervovaný pro jeden americký potravinový koncern. To je prvá podmínka. Druhá podmínka: V obci máte také malou spořitelnu. Malou pobočku, která půjčuje lidem a vede jim spořicí účty. Vedle ní si bude smět otevřít pobočku Goldman Sachs.“ A ta si ji tam skutečně otevře. Třetí podmínka lidí z Trojky: „Uprostřed obce máte studnu. Tato studna bude teď zprivatizovaná. Takže to jsou ty 3 podmínky.“ V dalším kroku lidé z Trojky nebo MMF řeknou: „Teď sepíšeme vyhlášení o úmyslu, v kterém nám tyto tři věci nabídnete. Nechceme, aby nás veřejnost vnímala negativně.“ A tak zkorumpovaní starosta a podnikatel napíšou vyhlášení o úmyslu a nabídnou místo na trhu, studnu a místo pro pobočku Goldman Sachs. Následně tu Goldman Sachs otevře svou pobočku, nabídne lidem super podmínky, načež místní spořitelna po třech měsících zkrachuje a finanční systém obce je nyní v rukách Goldman Sachs. A co se stane s trhem? Na trh se dostane velký americký koncern, který nabízí kuřecí křidélka za desetinu ceny proti ceně, za kterou dokážou produkovat místní farmáři. Všichni místní farmáři zkrachují a velký koncern může zdvihnout svoje ceny. Lidé budou potom úplně závislí na americkém potravinovém koncernu a úvěry si mohou brát od Goldman Sachs.

Ano, takto se to stalo v Africe. Afrika byla soběstačná. Všechny její země byly soběstačné v zelenině a drůbeži. A nyní jsou na 100 % závislí na dovozu potravin, drůbeže a ryb.

A zatřetí: Po třech až čtyřech týdnech nebo měsících se lidé ráno vzbudí, chtějí jít ke studni pro vodu, ale studna je zavřená a vedle je tabulka „Prodej vody naproti“. Musí do obchodu a tam je jejich voda v plastových lahvích a nyní si ji musí kupovat. Takto funguje Trojka a Mezinárodní měnový fond. To je přece terorismus! To je podvod! To jsou ti skuteční teroristi! Přesně tak.

Potom přijdou lidé jako Schäuble (ministr financí SRN – za CDU) a řekne, že to byl program pomoci. To je neoliberální fašismus.           

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473