SKUTEČNÉ PŘEDSTAVENÍ KANDIDÁTA

Tak nám prý televize představila kandidáta Drahoše. Tak nějak jsem to zaslechl v televizi. Nedíval jsem se na to, protože ze zkušeností s dezinformační českou televizí vím, že co bychom chtěli vědět, se nedovíme a předkládat nám budou vybraná, případně upravená a přibarvená pozitiva.

Tak vám to vynahradíme a představíme kandidáta, jak ho ČT zcela jistě nepředstavila a na rozdíl od ní pravdivě!

EU-PORTÁL

Za Jiřím Drahošem, který podepsal petici na obranu imigrantů, stojí tytéž finanční, průmyslové a mediální síly, které měly za úkol instalovat na Hrad Karla Schwarzenberga...

Autor: Petr Hájek | Publikováno: 2. 4. 2017 | Rubrika: Zamyšlení

PETR HÁJEK komentuje oznámení kandidatury „antizemana“, který již „odpřisáhl“ poslušnost Merkelové – a dává tento akt do souvislosti se zběsilou protiruskou hysterií válečnické Internacionály

Nedosti na tom: Kandidaturu na českého prezidenta oznámil jakýsi Jiří Drahoš. V podstatě nikdo ho nezná, o Českou republiku a věci veřejné (až na jedinou níže zmíněnou výjimku) se doposud nezajímal. Jen tak ho to napadlo, když opustil teplou trafiku, v níž luxusně po léta přežíval z našich daní v bezcenné instituci zvané Akademie věd. A hle - už týden poté je podle hlavních médií žhavým kandidátem na funkci prezidenta Kavárny, jenž má být v druhém pokusu instalován na Pražský hrad.

Jiří Drahoš se totiž nevynořil jen tak odnikud. Dokonce i Lidové noviny potvrzují naši informaci, že je na operaci „antizeman“ aktivně připravován již od října minulého roku – jen několik dní po zvolení Donalda Trumpa. Stojí za ním tytéž síly, které měly za úkol instalovat na Hrad Karla Schwarzenberga: finanční, průmyslové i mediální. Miliardáři, kteří jen několik dnů před Drahošovým „coming outem“ oznámili, že mu kampaň zaplatí, stáli vždy za TOP 09 – pokud v ní „kníže“ byl hlavní. Teprve nyní lze pochopit, proč se média tak rozpačitě chovala k „příkladnému“ miliardáři Michalu Horáčkovi. Ten dobrý ťulpas, který chce být českým Kiskou (současný slovenský prezident) objíždí republiku, setkává se s „masami“ (tu s deseti tu s patnácti občany), angažoval se v Hermanově antizemanovské akci „Strýček Brady“ – a nic. Jak je to možné? Nebyl vybrán bažinou. Proč ale právě Drahoš, který je z hlediska vnímání veřejnosti nepopsaná nula (lidsky, občansky – ostatně i vědecky, když jsme u toho)?

No právě proto!

Jenže i to je součást mystifikace. Veřejnost o Drahošovi sice mnoho neví, ale – jak řečeno výše – začal se připravovat již před rokem. Vlastně ještě dřív. Do hledáčku Bruselanů se dostal již v srpnu 2015, když podepsal kolaborantskou výzvu Vědci proti strachu a lhostejnosti. Ta v době vrcholící migrantské invaze vyjádřila „toleranci vůči jinakosti a náboženské nesnášenlivosti“. Jinými slovy se připojila k Merkelové a její „Vítejte, uprchlíci, brány jsou otevřeny!

„Jsem přesvědčen, že naše dnešní problémy nejsou pravicové ani levicové, ale sociální a lidské a dotýkají se každého člověka, bez ohledu na politické preference," tvrdí moudře tento šedý politický analfabet. Má prý radost z ukotvení Česka v NATO a EU. Má ale obavy o osud novodobé demokracie v Česku kvůli „nárůstu extrémismu a populismu“. Zklamaní lidé podle něj hledají viníky své frustrace, a omylem za ně mají ty chudáky imigranty. Tohle ten člověk doopravdy říká (co si myslí se nikdy nedozvíme).

Ale dobře tak. Kavárna nám konečně představila svého kandidáta na zastupujícího říšského protektora. Lidové noviny už dokonce tvrdí, že ačkoli má přesně opačné názory než Donald Trump, přesto je to prý český Trump. Fascinující zjištění! Něco podobného jako když Merkelovou najmenovaný „evropský prezident“ Donald Tusk dává potěšeně k lepšímu, že mu bruselský lid říká „náš Donald“, aby ho odlišil od toho zámořského agenta Kremlu. Podobně dobrý žert jako ten Junckerův o „rozvrácení Spojených států“.

Soudruzi prostě rádi žertují. Drahouš českých bažin se s nimi bude jistě skvěle líbat, tykat si – a prodávat nás. Nebo ne? Pokud se ani napodruhé nepodaří Kavárně protlačit Schwarzenberga-Drahouše do hradních síní, bude to pro ni zdrcující. Ale již se i na to připravuje. Lidové noviny uvažují o tom, že by to nakonec mohla být dobrá přípravka pro prezidenta na dobu „po Zemanovi“.

(Převzato.)

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473