BRNĚNSKÁ ZVĚRSTVA

Níže uvedenou zprávu z Brna doplnil odesilatel takto (tučně; komentář - poznámky normální kurzívou):

Když na Slovensku schválil jejích parlament zákon o dvojjazyčném značení tabulí pro označení měst a obci (Slovensky a Maďarsky) tak jsem nabyl přesvědčení, že občané Slovenska  jsou blbým národem, který si neváží své země, svůj slovanský původ, svých předků, své slovenské hrdosti a svých národních tradic, když si do vedení státu zvolili politiky, kteří nevědí, co to je láska ke své Slovenské zemi a byl jsem přesvědčen, že takový podraz na svou vlast, by nikdy dobrovolně  neudělal  žádný slovanský národ. (V době, kdy jsem pobýval na Slovensku  - 1966-68, jsem vedl spory se svými slovenskými kamarády o jejich národní hrdosti ve vztahu k Maďarům a říkával jsem jim, že Štúr se asi musí obracet v hrobě. Přes výhrady, které měli mnozí po roce 1989 k Mečiarovi, udělal pro Slováky významný krok: za jeho vlády byla uzákoněna slovenština jako úřední jazyk. V tomto směru zůstali Češi pozadu. V ČR není čeština uzákoněna jako úřední řeč – pozn. M. Starý)
Proto mě nikdy nenapadlo, že český národ by natolik zblbnul, aby dovolil zavádět dobrovolně na úřadech jiný úřední jazyk než češtinu
(opět připomínám, že čeština není v této zemi uzákoněna jako úřední řeč – pozn. M. Starý). Bohužel, krutě jsem se mýlil. Podle toho, co je napsáno v tomto mailu, je (zatím pouze v jednom městě), vedení města Brna na daleko nižším stupni vlastenectví, lásky ke své zemi a prostého lidského myšlení, než za jaké jsem považoval tenkrát politiky ze Slovenské republiky!!!!!

(Soudě dle vícerých faktů jeví se situace tak, že koncentrace debilů a protinárodních živlů, kdy byla vždy ve vedoucím postavení jasně Praha, se povážlivě zvyšuje v Brně a na jižní Moravě vůbec. Netýká se jen Arabů, ale hodně také „kamarádšoftů“ s tzv. sudetskými Němci. Bohužel tyto deformace pronikají už i do vědomostních soutěží v podobě deformovaných otázek a nepravdivých odpovědí vydávaných za správné, jako je např. AZ-KVÍZ, na který jsem se dosud rád díval – pozn. M. Starý)

Zaslaná informace:

Vedení Brna schválilo arabštinu na svých úřadech!

Už nám to začíná...... Brzo se už budeme muset naučit i MY JEJICH ŘEČ.......

A zase jsme o krok dál. Vedení Brna schválilo arabštinu na svých úřadech! Pro tuto záležitost hlasovali zastupitelé z hnutí  KDU-ČSL, Žít Brno, Zelení, Pirátí a TOP 09... Autor: odjinud | Publikováno: 31. 10. 2017 | Rubrika: ShortNewBrněnský deník informuje o to, že dnes vedení města Brna schválilo vytvoření pracovního místa pro tlumočníka z arabštiny, aby se domluvili arabsky hovořící lidé při vyřizování úředních věcí na brněnských úřadech. Již tak nebudou v Brně muset hovořit na úřadech česky jako úředním jazykem. Pro tuto záležitost hlasovali zastupitelé z hnutí KDU-ČSL, Žít Brno, Zelení, Piráti a TOP 09. O případu jsme psali již v článku "Brno se připravuje na příchod muslimských migrantů? Zavádí arabštinu na úřadech..." Jestli pak nám někdo vysvětlí z jakého důvodu, když se dušovali, že imigranti pokud  zde budou chtít žít, že se musí naučit naší řeč!!! TAK PROČ JE TO ZASE JINAK!!! 

Seznam zastupitelů města Brna, kteří hlasovali pro zavedení arabštiny na úřadech města Brna: (zdrojem informace je hnutí Slušní lidé) KDU-ČSL – 5 hlasů (Crha, Suchý, Hladík, Rychnovský, Beran) Zelení – 4 hlasy (Ander, Vlašín, Drápalová, Fajnorová) TOP09 – 4 hlasy (Kacer, Urubek, Dubova, Drbal) Žít Brno – 5 hlasů (Kašpaříková, Hofmannová, Hollan ml., Hollan st., Freund) Piráti - 2 hlasy (Ulip, Koláčný).

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473