CO NA NÁS CHYSTAJÍ VLASTIZRÁDCI?

Češi nejsou Slované, vlastně mají arabský a „židovský“ původ, a pokud ČR nezačne přijímat migranty, požene nás Brusel k Evropskému soudu! A pokud ČR nepřijme Euro, požene nás k soudu také! Macron a Merkelová vyhlížejí z Overtonovského okna Novou Evropu! Německo má svého „Palacha“!

17. 5. 2017

B. Sobotka:

„Gratuluji E. Macronovi k jasnému vítězství! Jsem rád, že se voliči rozhodli pro Francii, která bude nadále hrdou a silnou součástí evropské unie.“

Došlo na má skeptická slova a sýčkování o katastrofě došlo zřejmě svému naplnění. Před volbami ve Francii jsme upozorňovali, že instalace bývalého bankéře Rothschildovy banky Emmanuela Macrona do funkce francouzského prezidenta přinese Evropě procesy velmi rychlého nasunování Nové Evropy. A přesně k tomu dochází, necelé dva týdny po konci voleb ve Francii. Prvním krokem, který jste mohli zaregistrovat v posledních dnech a hodinách, jsou mohutné a kategorické vzkazy z Bruselu směrem k zemím Viszegrádské čtyřky. Ten první zazněl včera jakovarování od Evropské komise Česku, Polsku a Maďarsku, aby začaly okamžitě plnit kvóty přijímání migrantů, jinak budou následovat sankce a v krajním případě až podání žaloby k Evropskému soudu. Neuvěřitelný diktát zůstal prakticky bez odezvy české diplomacie a bez odezvy vlády, všechno se přechází mlčením.

Jenže namísto kategorické protestní nóty proti vměšování se Bruselu do vnitřní migrační politiky ČR přišlo něco neuvěřitelného:Bohuslav Sobotka vyslal koaličním partnerům a do médií výzvu, aby se politická reprezentace shodla na pevném termínu přijetí Eura, protože tady už končí veškerá legrace. Jak zaznělo z úst Bohuslava Sobotky, po zvolení Emmanuela Macrona se začne realizovat plán dvourychlostní Evropy, což je pouze eufemistický výraz pro realizaci plánu Evropské federace, který v Německu (a také na alternativě) je známý především pod pracovním označením „Nová Evropa“. Opatrný a kulantní název „dvourychlostní“ totiž není nic jiného, než oddělování zrna od plev, o kterém hovořil Guy Verhofstadt v Evropském parlamentu po Brexitu vloni v červnu. Podle něhoje třeba 27 zemí EU vzít a prosít je sítem oddanosti projektu integrace EU, na jejímž konci má být společný federativní útvar.Země, které se nebudou chtít zbavit svých hranic a státnosti a sítem loajality propadnou, budou z projektu společné Evropy dočasně vyloučeny (dočasně až do doby, než dostanou rozum, anebo natrvalo v opačném případě).

Sobotka zavelel k pochodu do Nové Evropy

Bohuslav Sobotka už před 2 měsíci v Římě na setkání špiček EU k 60. výročí podpisu Římských smluv řekl, žeČR se chce ve dvourychlostní Evropě zapojit do toho rychlejšího proudu integrace, protože ten pomalejší bude mít pro dané země neblahé důsledky a mohl by zemi odstavit z rozhodování o Evropě. A po zvolení Emmanuela Macrona najednou přichází z Evropské komise útoky proti zemím V4, tvrdě jsou vyžadovány procesy k plnění migračních kvót a slabý premiér si uvědomuje, že hra na schovávanou a na českou korunu skončila. Namísto prudkého odsouzení vměšování se Bruselu do migrační politiky ČR nepřišlo od české politické reprezentace vůbec nic. Družstvo oportunistů v křeslech poslanců sněmovny mlčí, zatímco Brusel naší zemi vyhrožuje. A premiér hledá cesty, jak nahradit jeden z pilířů státnosti, českou korunu, dlouho odkládanou říšskou bruselskou měnou.

V Nové Evropě nás čekají všlijaká dobrodružství. Třeba jako zapalování policejních aut ve Francii.

Češi prý nejsou až tak Slované

Odpor společnosti proti migraci je přitom intenzivně a podprahově indoktrinován a očkován takovým způsobem, že to nemá obdoby. Skupina Mafra Andreje Babiše dnes na serveru iDnes předvedla typický proces Overtonovského okna, ze kterého doslova mrazí. Čtenáři iDnesu si mohou přečíst informaci o podivném výzkumu pražské společnosti Genomac o tom, žeČeši vlastně vůbec nejsou Slované, tedy že jsou, ale jenom de facto z jedné poloviny.Druhou polovinu Čechů prý tvoří lidé s genomem židů (Židů lépe řečeno, i když sionistů a chazarů je v Praze a v Brně opravdu hodně), románských kmenů, Germánů, Ugrofinců, lidí z Jižního Kavkazu a dokonce Arabů ze Severní Afriky. Článek, který se snaží působit vědecky, je ve skutečnosti Overtonovské okno, které má v podvědomí společnosti navodit pocit, že migrace v ČR je historicky daná genomem obyvatelstva a tudíž není potřeba se migrantů, které nám Německo brzy přerozdělí, vůbec nijak obávat, protože sami přece máme geny ze Severní Afriky, more!

Tento pseudo-výzkum je alarmujícím nejen tím, že je naprosto lživý a nepravdivý (genom v českém obyvatelstvu obsahuje prokazatelně pouze slovanské a germánské atributy, s výjimkou západních oblastí země, kde je doložitelný keltský původ v českém genomu) a bláboly o Severní Africe nebo Skandinávii jsou naprosto úchylné, protože s výjimkou 30-leté války a českých žen znásilněných švédskými vojáky při tažení českými zeměmi, není nikde žádná doložená historická kmenová souvislost s mísením českého národa jako celku se Skandinávií. Toto mísení probíhalo jen v rodinách šlechty, kdy panovnické rody v celé Evropě a Skandinávii se mísily po rodové linii, ale to nelze aplikovat na celé národy, proboha. Co se nám to tu podsouvá na mainstreamu za bludy a manipulace?

Vařené žáby a nakrájené salámy veřejného mínění

Tyto články na iDnesu a dalších mainstreamových médiích mají za úkol přeprogramovat myšlení lidí způsobem, který odpovídá tzv. Overtonovským oknům, tedy postupnému prosazování neprosaditelného. Výraz zní pro mnoho lidí odborně, ale v češtině ho známe pod názvem „salámová metoda“ a také „vařená žába“. Naprosto nemyslitelné věci nelze prosadit naráz, skokově, takže společnost je pomalu a polehoučku programována a kolečko po kolečku salámu je odkrajováno, aby se společnost nevzbouřila. Stejně to platí o žábě. Když jí hodíte do hrnce s vroucí vodou, tak žába vyskočí. Když jí ale dáte do hrnce se studenou vodou a budete hrnec pomalu ohřívat, žába se dobrovolně nechá uvařit.

Opravdu normální?

Platí to dokonce i na člověka. Když se sprchujete, po určité době vám přijde voda chladná, takže si přidáte více teplé. Po chvíli to opakujete. Za chvíli máte vodní párou zahalenou celou koupelnu. Aniž to tušíte, sprchujete se téměř vařící vodou, ale pokožce to už nevadí. Tedy vadí, ale mozku ne. Mozek reaguje pouze na skokové teplotní výkyvy na pokožce. Nereaguje ale na pomalé prohřívání kůže a vnitřních orgánů. Dlouhé sprchování ve vařící vodě může vést až dokonce k infarktu, dobrovolně navozenému. Určitě jste někdy už zažili, když jste se šli sprchovat po někom v rodině, pustili jste vodu a opařili jste se, protože člověk před vámi na sebe pouštěl neskutečně horkou vodu. Potom křičíte z koupelny, kdo to sakra si dal takhle horkou tu vodu? Jenže horká je pouze pro vaši pokožku, která není prohřátá a mozek reaguje na podnět jako na opaření.

Indoktrinace společnosti působením médií jako vzorů mládeže

Tohle děsivé zjištění funguje ale i v médiích. Princip vařené žáby už vidíme okolo sebe ve společnosti. Před 30 lety byla propagace sodomie a homosexuality něco nepřípustného. Dnes chodí polonazí teplí lidé v průvodech Prahou a dalšími světovými metropolemi. Dříve bylo nemyslitelné mluvit o manželství mezi mužem a mužem. Dnes je to normální. Dříve bylo nemyslitelné pouštět nepřizpůsobivé děti do normálních škol, dnes je to realita v rámci inkluze. Dříve bylo nemyslitelné, aby přes státní hranici proudili nelegální migranti a teroristé. Dnes je to normální. A proč je to normální? Protože média mění barvu informačního pole a přeprogramovávají myšlení a postoje obyvatelstva tak, aby to všechno přijalo za „nové normální“. Nekonečné roky a nekonečné seriály, které podprahově propagují homosexualitu. Teorie velkého třesku, oblíbený seriál z USA pro mládež, který ale podprahově propaguje soužití homosexuálů. Hlavní představitel seriálu si teď dokonce vzal přítele. Mládež potom tyto vzory chování kopíruje, na YouTube se chlubí svojí alternativní orientací a vzor mají v hercích z těchto seriálů.

Kluk přijde domů a řekne rodičům, že má „přítele“. Po úvodním šoku rodičů začne dítě argumentovat, že být gay je dnes moderní, je to přece IN a Sheldon Cooper je taky gay. Problém není v tom, jestli je někdo gay nebo není, problém je v procesu vaření žáby, že akceptací gayů ve společnosti to nekončí, ale postupuje to dál diskusemi a relativizováním hrozby pedofilie. A to už je problém. Dnes ještě ne, ale pokud to půjde stejně rychle jako s propagací homo-agendy, tak za 20 až 30 let bude sexuální styk s dětmi úplně stejným normativem, jako jsou dnes homosexuální vztahy. Všimněte si, jak v Norsku jsou děti vedeny k tomu, aby si samy rozhodovaly o svých vztazích, a rodiče jim do toho nesmí mluvit, jinak zasáhne Barnevernet. Když se dítě zamiluje do dospělého člověka, je to prý jenom jeho volba. To je nový trend v Norsku. Chápete už, kam vaření žáby vede? Společnost se stává k horké vodě apatickou, společnost si zvyká na sprchu mediálního zpravodajství o tom, co je zrovna teď „normální“.

Společnost bude v následujících měsících programována k tomu, že přijímání migrantů a přijetí Eura je normální. Budeme číst na mainstreamu články, kolik máme v sobě genů Arabů, Vikingů, Kavkazanů a Afričanů. Uslyšíme studie o tom, jak odpůrci migrace jsou pomatenci, když celá Evropa se multikulturně začleňuje, ale oni nechtějí. Uslyšíme, jak celá Evropa platí Eurem, tak proč by Česko nemělo platit? Budeme podrobeni mediálním sprchám a budou nás ohřívat, až si nás uvaří. Ne, neuvaří si nás. Minimálně ne ty, kteří budou chápat, o co se tady hraje a k čemu to směřuje. K likvidaci západní kultury, k likvidaci tradiční rodiny, k nastoupení procesů dobrovolné autogenocidy křesťanské civilizace.

-VK-

Šéfredaktor AE News

NĚMECKO MÁ SVÉHO „PALACHA“

Jeho poslední vzkaz zněl: „Už nikdy válku na německé půdě“ a „Amri byl jen vrchol ledovce“.

Čtyřiapadesátiletý muž okolo třetí odpoledne zajel autem na náměstí Marienplatz v centru Mnichova, kde je i radnice. Pak se polil několika litry benzínu a zapálil se.

Kolemjdoucí plameny uhasili, muž ale o hodinu později v nemocnici zemřel.

Poslední kapkou k jeho zoufalému činu byl nejspíš nový skandál, kdy se ukázalo, že  německá policie manipulovala spisy a kryla vraždícího džihádistu Amriho. 

To je ten zločinec, který při útoku kamionem na Vánoční trh v Berlíně zabil 12 lidí.

Amrimu, který do Německa přišel v polovině roku 2015, německé úřady odmítly poskytnout azyl, ale ani ho nebyly schopné deportovat kvůli nesrovnalostem v dokladech.

Německé úřady už dříve připustily, že Amri se pohyboval po Německu a používat přitom několik identit. Už několik měsíců po jeho příjezdu do Německa byl přidán na seznam potenciálně nebezpečných islamistických extremistů.

Loni v březnu berlínské státní zastupitelství začalo Amriho vyšetřovat na základě tipu od spolkových bezpečnostních úřadů, které varovaly, že možná plánuje loupež, aby si zajistil prostředky na nákup automatických zbraní, které by mohl v budoucnu použít při případném útoku.

Ukázalo se, že i přes jeho předchozí závažnou kriminální minulost a přes důkazy, že jede v obchodu s drogami, nebyl vyhoštěn. A co je horší, úřady nyní prověřují možnost, že berlínská kriminální policie po útoku záměrně zadržovala informace a dokonce manipulovala záznamy, aby její předchozí nečinnost nevyšla najevo!

Co zbývá člověku v profízlované zemi plné strachu, cenzury, doublethinku a udavačů? V zemi, jejíž vláda se postavila proti svými lidem? Až sem vede wilkommenspolitika Merkelové.

(Převzato.) 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473