"TETA" Z KAVČÍCH HOR POVÍDALA, ALE ...

„Údajný“ chemický útok v Sýrii provedený „údajně“ vládními jednotkami.

Když něco je údajně, rozumíme tomu jako „jedna paní povídala“.

Pak jde o to, jestli „jedna paní nekecala“ nebo jestli si to „jedna paní nevymyslela“? 

(Duben 7. 2017)

A je to venku! Důkazy a fotografie potvrdily, že chemický útok v Idlíbu byl zinscenovaný Bílými přilbami a americkou CIA. Syrská opozice na Twitteru informovala o chemickém útoku den předem! Trump má vážný problém, má kolem sebe zrádce, lháře a nekontroluje silové složky USA stejně, jako je nekontroloval Obama!

Pracovníci Bílých přileb bez ochranných kombinéz, bez rukavic, bez dýchacích přístrojů.

Sarin je neurotoxin a lidé po zasažení ztrácí kontrolu nad svými svaly, nemohou chodit, zvrací. Tady ale lidé v pohodě došli až od centrály Bílých přileb a teprve tam padli na zem a umřeli. Fotografie přitom zachycují několik mužů, jak sedí v pokleku, jeden dokonce stojí opřený o kapotu auta v předklonu, což má symbolizovat, že je mu špatně. Největší otazník ale vyvolává fotografie nákladních aut White Helmets, které jsou rozestavěny tak nešikovně, že na místo útoku se mohly dostat jedině tak, že přes oběti přejely. Druhá varianta je, že ti lidé tam došli a popadali na zem a pod kola aut jako mouchy. Třetí možnost je, že je tam holýma rukama poskládali pracovníci White Helmets a natočili je na kameru.

syrka

(Nákladní auta White helmets, pracovníci bez ochranných pomůcek, naaranžované mrtvoly. Všimněte si dlouhých stínů fotografa a jeho kolegy, jak pečlivě dokumentují scénku.)

Sarin je prudce toxický a leptá sliznici i kůži, ale na fotografiích vidíme pracovníky Bílých přileb, jak zasahují hasičskou stříkačkou jen tak, v pohodě, v teplácích, v tričku a hlavně bez rukavic a bez obleků a dýchacích přístrojů. Dokonce se našli i čumilové, kteří v epicentru postávají. Syrská armáda uvedla, že útočila na továrnu Khan Sheikhun, kde povstalci vyrábí a kompletují rakety. Pokud se opravdu sarin v Idlíbu objevil, tak musí pocházet ze skladu povstalců, který byl zasažen leteckou bombou, a došlo k rozptylu plynu. Jenže uniklé fotografie Bílých přileb ukazují, že nejspíš nic neuniklo, celý útok byl podle všeho zinscenovaný.

Na tweetech pracovníků White helmets jsou neuvěřitelné informace. Pacienti zasažení sarinem se prý hrnou po svých dovnitř a je jich stále více, ale doktor místo pomoci pacientům filmuje, videotelefonuje a tweetuje a natáčí celou scénu. Takto se chová doktor? Když k němu přijdou lidé zasažení toxickou látkou, začne si je natáčet a hupsne na internet a tweetuje online? Tak určitě…

A co americký útok a totálně zlikvidované letiště?

Dobře informovaný zdroj z vojenského prostředí k věci sdělil:

"Amíci jsou velmi opatrní a raději předem varovali Rusy v Latakíji, aby stáhli své jednotky zavčas z míst úderu. A je možné, že Rusové varovali Syřany. Na 59 Tomahawků dost bídný výsledek.

Tyhle Tomahawky nejsou tak malé, aby se jen tak "ztratily" v 21. století, kdy USA i RF mají možnost družicové kontroly a průzkumu 24/365.

Spíš si myslím, že Ruská vojska otestovala nové systémy REB a rušení. Mohli nasadit nejnovější generaci Krasuchy, technici výrobce mohli i něco "vytáhnout". Kolik takových příležitostí na otestování systémů REBu Ruští specialisté při reálném raketovém útoku měli?: 1999 Jugoslávie, 2011 Lybie, a teď Sýrie. Prostě se postarali na 36ti vybraných kouscích, že skončily ve slané vodě.

Na souši by si toho novinářští blbečci hned všímali. Fotky by byly všude, napříč internetem...

Netestovali určitě systémy S-300/S-400. Ani Pantsir. Ano, ten se dá i koupit. Ale jen ve verzi S-1. Ruská armáda má modernizované do verze S-2.

Zbytek amíkům asi pustili, aby nebrečeli, jak jsou Rusové zlí. Osobně si myslím, že "pustili" jen to, u čeho měli spočítané trajektorie a věděli, že budou minimální škody a ztráty.

Podle zpravodajství ČT bylo letiště naprosto zničeno. A jaká je skutečnost?

Škody v Šajrátu jsou opravdu minimální. Ze satelitu je vidět, že dráhy (VPD) zůstaly nepoškozené (to je nejdůležitější), zničeno 6x MiG-23 v rozsypu. Zabito údajně 5 vojáků.

Letadla, která jsou „v rozsypu“ (technické opravy), neodletěla. Vše letuschopné zjevně včas přeletělo na jiné základny do bezpečí."

A zákusek jedné „paní, co povídala“ nakonec:

Co to vidí oči mé. Že by nám to uniklo v událostech na ČT 1? Nebo vy jste to viděli?

telata

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473