LÁZNĚ BĚLOHRAD JSOU MUSLIMŮ

Před chvilkou jsem přes SKYPE komunikoval s mladším synem, co momentálně žije v Bahrajnu a ten mě sdělil, že chodí hrát tenis s kamarádem šejka Kalifa a ten koupil lázně Bělohrad, a tím pádem si tam může pozvat své kamarády!

Teď už psát o Velebovi nebo Zemanovi je naprostá blbost. Lázně byly dlouho na prodej a to, že u nás o ně nikdo neprojevil zájem, je velká škoda, ale teď už s tím nejde nic udělat!
V malebném Podkrkonoší, kde v klidu žijeme, je stejně malebné městečko Lázně Bělohrad
s novorenesančním hotelem na náměstí a s Lázeňskou péčí pro lidi s nutností rehabilitace
pohybového ústrojí. Je u toho i rozkošný park s prameny železité vody, zvaný "Bažantnice".
Při návštěvě své sestry, kantorky soukromého gymnázia v důchodovém věku, která rehabilituje
endoprotézní kyčelní kloub, jsem na společné obchůzce parkem potkal nemalý počet zcela
zdravých muslimských dvojic, kde ženy byly v černých ha lábech s plně zahalenými tvářemi
burkou, s dvojicí očí, se kterými když se setkal můj tázavý pohled, ukázalo se, že k silné nelibosti
jejího muslima.
Sestra mi sdělila, že v nejbližších dnech je bude v lázních "obšťastňovat" další třicítka zdravých
mladých muslimů, ale sólo. Někdo je sem poslal. Nikde jsme o tom neslyšeli, že tam jsou.
Soukromé fitcentrum pak řeší problém, že bude muset zdarma poskytovat své služby, ale pouze
pro muslimy.
Celý park o rozloze více než 10-ti hektarů střeží dva sekuriťáci, procházející se zvolna Bažantnicí.
Nikdo v městečku se neodváží proti tomuto stavu ani pípnout. Kde dál ještě jsou, aniž by to lidé
věděli?
Po českých venkovech se rozlézají potichu slimáci utečenci.
Nikdo nic netuší....Vážení, co bych v tuto chvíli mohl doporučit, ještě těm několika málo
zodpovědným politikům, za které Vás považuji, je zajistit především výměnu obsazení mainstreamu ve veřejných mediích. V ohrožené zemi nesmí být trpěna zfašizovaná protinárodní pátá kolona, řídící masy v cizím zájmu. Uvažujte, spojte se, přemýšlejte, máte odpovědnost - my se bojíme, lidé se bojí a hrbí se níž a níž.
Až budeme na kolenou, kdo povstane? Novináři a politici...
Ve školkách v Hradci Králové již malinké děti se musí učit o Islámu - proč?
Kdo to nařídil - náš Bohoušek nebo kdo...
Toto plíživé ohýbání lidí nepamatuji ani za nejhorší normalizace 1971-85, kdy jsem kolportoval a rozmnožoval z NDR zakázanou literaturu.
S pozdravem Jiří Kašpar, Lázně Bělohrad

Dodatek: Jak je to přesně s vlastnctvím se spolehlivě neví. Faktem je, že nám neznámý počet akcií základního kapitálu nakoupila společnost, ve které je několik rodin z Bahrajnu. Z velikosti podílu základního kapitálu se odvíjí i rozhodování a podíl vlastnictví. To, co je zřejmé na pohled je zvyšující se počet "exotických" klientů nejen v těchto, ale i v jiných lázméch a přizpůsobování režimu a provozu lázní těmto klientům. (RSP)

A jak je to s těmi školami? Přečtěte si níže! (RSP)

islamizace

Šokující vyznání české učitelky, která má ve třídě muslimské žáky: Nevím co s nimi

Nejmenovaná česká učitelka prosí o pomoc, jak čelit islámským zvykům v české škole: „Mám prosbu na ostatní kolegy – učím na 1. stupni 2 muslimy, dívku a chlapce. Jsou velmi šikovní, ale….odmítají mi z důvodu náboženství dělat spoustu činností – nesmí kreslit, vystřihovat, vybarvovat, modelovat…nic, co má oči (lidi, zvířata, pohádkové postavy,…), nesmí zpívat, vytleskávat rytmus, tančit, zobrazovat nic, co souvisí s křesťanstvím (hvězda, zvonek,…) v podstatě každý den řeším, že něco nesmí. Třeba na HV mohou jen odříkat text písničky a psát noty, takže teoreticky je nemám moc za to klasifikovat.

Vedení se k situaci staví alibisticky, nechtějí si dělat problémy a prý si mám zvykat, bude hůř. Nejde mi to „pod fousy“, proč jim mám toto tolerovat…je to pro mne nová situace, poradil by mi prosím někdo, co mohu jako pedagog vyžadovat? Omlouvám se za anonymitu, je to dost citlivé téma….“

V diskusi pak o pár řádku níže paní učitelka píše opět: „Pro upřesnění – toto je běžná ZŠ, ale bojují o žáky, tak berou vše, mám ve třídě poměrně pestrou směsici od Romů, ADHD, několik IVP, snížený intelekt,…zkrátka co žák, to „osobnost“). Muslimů je na celé škole víc. kolegyně se s tím tak nějak perou každá po svém, nikdo nechce jít do sporu. Já s tím nesouhlasím, jsem tam nově a upřímně – neskousávám to, manžel do mě hučí, ať se držím zpět, že mi někde v parku uříznou hlavu. Rodiče jsem zvala několikrát, nakonec mi tam přišla zahalená ženská, skoro neuměla česky, na vše mi odpovídala, že se zeptá manžela…prostě vymletý mozek. Je mi těch dětí líto, zvlášť holčičky, ta je moc šikovná a chytrá, snažím se ji ovlivňovat a chválit, např. při TV je vidět, jak je šťastná, předpokládám, že ven „na lítačku“ nechodí…. Tuto diskusi jsem založila nejen proto, že nevím, co s tím, ale částečně i proto, abych kolegy varovala, co je čeká ještě k tomu všemu, co už musí řešit….“

Dostala několik zajímavých odpovědí:

Nekompromisně, dával bych 5, poznámky a nechal propadnout. Pravidla musí platit pro všechny stejné, jinak je to cesta do pekel. Naše zem, naše pravidla. Nelíbí, nechoď do školy!

Neustojíte to. Mám písemnou odpověď MŠ na interpelaci na toto téma, ze kterého jasně vyplývá, že je škola povinna zajistit u těchto žáků jiný program.

Měl jsem muslima ve třídě. Byl agresivní, také nechtěl dělat různé věci. Ale kategoricky jsem to odmítl s tím, že to bude mít vliv na klasifikaci. Problém je i jejich přístup k ženám (učitelkám).

Vyžádat si jasné písemné stanovisko z ministerstva školství. Které doufám bude na Vaší straně, tzn. žádné ústupky.  (pozn. to jsou ty na Západě známé ústupky a podívejte se jak to tam, ale nejen ve školách vypadá. Na netu youtube je toho spousta.) Vy potom zavedete rodiče muslimy k nástěnce, kde bude rozhodnutí ministerstva, sdělíte jim, že se tímto rozhodnutím musíte jako učitelka řídit, tečka. Pokud nebudou souhlasit, ať si stěžují na ministerstvu. To by Vás mělo ochránit před útoky. Pokud ministerstvo ústupek udělá, určitě bych oslovil nějaká veřejná média aby to rozmázla. Určitě tam zbytečně osobně nevystupovat, ale poukázat na proislámské stanovisko z ministerstva. A počkat na příští volby a takovou sebranku nevolit, samozřejmě, pokud se tak ministerstvo zachová. Držím palce. Žádné ústupky. Pozn. Tuto problematiku sleduji poměrně dlouho a tak jak se to vyvíjí v EU a pomalu i v ČR tzn. požadavky muslimů a naše ústupky, tak musím velice nerad konstatovat, bohužel. Historie se opakuje. Ač velký odpůrce Ruska bohužel, V4 se s ním bude muset spojit. Západní Evropu nic nezachrání. Čím dříve se přeorientujeme na asijské trhy tím lépe. Západní kultura končí!!!

Bohužel tady řešíte neřešitelné a na Západě mnohokrát potvrzené. Nějaký OSPOD nic nevyřeší! Najděte si na netu vyjádření bývalých většinou muslimek, jak taková muslimská rodina funguje. Je to léty prověřená a účinná forma nátlaku na většinovou evropskou korektní společnost.

Ano přátele, přesně tohle se děje v českých školách. Učitelé a jejich příbuzní maji strach z muslimů a z toho, že by je měli přinutit k integraci do naší společnosti. Když se o to pokusí, tak jim může hrozit smrt z rukou muslimů, nebo žaloba od multikulturních neziskovek, ombudsmanky Šabatové či jiného aktivisty z ČSSD …

Dotyčná učitelka pak zakončila celé téma slovy: „Moc všem děkuji za příspěvky, pečlivě jsem je pročetla a určitě mi pomohly, i když radost z nich nemám. Nechci sklánět hlavu, ale pochopila jsem, že jako kamínek v obřím soukolí s tím nic nenadělám a případný soudní spor neustojím, protože se porušují lidská práva. Mám štěstí, že tito muslimové jsou (naštěstí zatím) snaživí a jinak bezproblémoví. Pro ty, kteří se ohánějí sociálkou – vím, že i oni mají „stažený zadek“, mám s nimi zkušenosti, co se týká problémových Romů, kdy je jasně prokázáno záškoláctví apod. Do takhle nejasné kauzy nepůjdou. Je to smutné, kam jsme to dopracovali, štve mě, že prudím, aby si děti sundaly ve třídě kapuci, a přitom mi holka chodí v šátku každý den…zatím nikdo nic neřeší, jsem zvědavá, jak to bude na 2. stupni. Ještě jednou díky a přeji ostatním, ať se jim toto vyhýbá co nejdéle…

Tohle je naše dnešní realita ….

http://pravyprostor.cz/sokujici-vyznani-ceske-ucitelky-ktera-ma-ve-tride-muslimske-zaky-nevim-co-s-nimi/

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473