A ROZPRODÁVÁNÍ POKRAČUJE ...

Už vloni jsem tam koukal na hábity jako puk... fuj... A to ticho o tom.... jak se to blíží - Ne že se nás to netýká... !!!

Muslimové koupili Lázně Bělohrad a.s.

Čeká Podkrkonoší podobný osud jako Teplice?!

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 15. 12. 2016

Podle výpisu z Justice.cz v únoru 2016 byli zaevidováni jako představitelé Lázni Bělohrad a. s. miliardáři z vládnouci rodiny šejků z Bahrajnu.

Tito lidé již byli ve strukturách lázní i v předchozích letech:

ALI KHALIFA JUMA KHALIFA ALNOAIMI, dat. nar. 1. listopadu 1956

Arad 245, Willa 246, Avenue 28, Bahrajnský stát

Den vzniku členství: 10. února 2016

SHAIKH ISA KHALID ABDULLA AL KHALIFA, dat. nar. 15. srpna 1979

A'Ali, Block 732, Road 3207 č. 293, Bahrajnský stát

Den vzniku členství: 10. února 2016

Podle výpisu má tato akciová společnost: 221 650 ks kmenové akcie na jméno v listinné

podobě ve jmenovité hodnotě 1 000,- Kč

Kolik z těchto akcií vlastní bohatí muslimští šejkové? Podle informaci, které jsem obdržel od

informovaného zdroje, koupi Lázni Bělohrad a.s. podpořil samotný vládce Bahrajnu! Podle veřejného výpisu byly lázně původně majetkem českého státu. Naše vláda tak prodává majetek všech občanů a media si toho ani nevšimla? Nebo mají zakázáno o tom informovat?!

Akciová společnost byla založena podle par. 172 obch.zák. Jediným zakladatelem společnosti je Fond národního majetku ČR.

Přišlo mi dále hromadným emailem:

V malebném Podkrkonoší, kde v klidu žijeme, je stejně malebné městečko  Lázně Bělohrad s novorenesančním hotelem na náměstí a s Lázeňskou péčí pro  lidi s nutností rehabilitace pohybového ústrojí. Je u toho i rozkošný park s  prameny železité vody, zvaný "Bažantnice".

Při návštěvě své sestry, kantorky soukromého gymnázia v důchodovém věku,  která rehabilituje endoprotézní kyčelní kloub, jsem na společné obchůzce  parkem potkal nemalý počet zcela zdravých muslimských dvojic, kde ženy byly  v černých halábech s plně zahalenými tvářemi burkou, s dvojicí očí, se  kterými když se setkal můj tázavý pohled, ukázalo se, že k silné nelibosti jejího muslima.

Sestra mi sdělila, že v nejbližších dnech je bude v lázních "obšťastňovat" další třicítka zdravých mladých muslimů, ale sólo. Někdo je sem poslal. Nikde jsme o tom neslyšeli, že tam jsou. Soukromé fitcentrum pak řeší problém, že bude muset  zdarma poskytovat své služby, ale pouze pro muslimy. Celý park o rozloze více než 10-ti hektarů střeží dva sekuriťáci, procházející se zvolna Bažantnicí.

Nikdo v městečku se neodváží proti tomuto stavu ani pípnout. Kde dál ještě jsou, aniž by to lidé věděli?

Po českých venkovech se rozlézají potichu slimáci utečenci.

Nikdo nic netuší.... Vážení, co bych v tuto chvíli mohl doporučit, ještě těm několika málo zodpovědným politikům, je zajistit především výměnu  obsazení mainstreamu ve veřejných mediích. V ohrožené zemi nesmí  být trpěna zfašizovaná protinárodní pátá kolona, řídící masy v cizím zájmu. Uvažujte, spojte se, přemýšlejte, máte odpovědnost - my se bojíme, lidé se bojí a hrbí se níž a níž.

Až budeme na kolenou, kdo povstane? Volby dnes vyhrává ten, kdo má media. Ve školkách v Hradci Králové již malinké děti se musí učit o Islámu!! Toto plíživé ohýbání lidí nepamatuji ani za nejhorší normalizace 1971-85, kdy jsem kolportoval a rozmnožoval z NDR zakázanou literaturu. J. K.

A paní Halina Pavlovská nás na rozhlasových vlnách zve velmi usilovně na natáčení její "Talk show". Kam? No přece do Lázní Bělohrad! Pozn.RSP

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473