Hrátky s občany

ZBYLI VOLI, PŘIBYLI ŠKŮDCI!

Krávy jsme porazili, zbyli nám jen voli….

Přemysl Votava
3. 9. 2017  ČNL
Ceny másla, sýrů, mléčných výrobků letí vzhůru. V supermarketech hlídáme akční nabídky.

Zobrazit celý článek

AŤ ŽIJÍ "MIMOŇOVÉ"?

Užili jsme si?

Ve čtvrtek 7. 9. 2017 se sešlo snad i v plném počtu zastupitelstvo v Mimoni (další bude až v listopadu). Čím méně jednání, tím víc se aspoň někteří snaží si to užít.

Zobrazit celý článek

NÁZOR SI UDĚLEJ KAŽDÝ SÁM

Občané se postavili proti „hate free“ a vymohli si akci Kláry Samkové. Ta zúčtovává s islámem, neziskovkami i Kocábem a varuje: Připravte se!

28. 8. 2017

Zobrazit celý článek

PROJEKT ISLÁMSKÝ STÁT

„Islámský stát“ jako zahraniční projekt s volným řízením a víceúčelovým využitím v celé Eurasii (2)

Souhrnná analýza a hodnocení (12027)

Produkt je naším druhým dokumentem k sérii produktů o problematice „Islámského státu“ (ISIS/Daeš) jako zahraničního projektu.

Zobrazit celý článek

DALŠÍ "ZAJÍMAVOST" Z VÝCHODU

Podivný případ „Savčenková“ a její obrat proti ukrajinské juntě. Varovala dokonce i prezidenta Zemana, že Česko kvůli Sudetům čeká stejný osud jako Ukrajinu, která přišla o Krym. Proč nenávidí „židáky“ a proč od ní dávají všichni ruce pryč?

Všichni si vzpomínáme, jak ukrajinská pilotka Naďa Savčenková, která byla v Rusku odsouzena za vraždu ruských novinářů na Ukrajině, byla nakonec vyměněna za dva zadržené ruské vojáky na Donbasu.

Zobrazit celý článek

KDYŽ MÉNĚ, TAK VÍCE...

Jinými slovy: Jestliže máme v Mimoni méně jednání zastupitelstva města, musíme si jich o to víc užít. Tak nějak bychom mohli chápat průběh jednání zastupitelstva v KD Ralsko 22. 6. 2017.

Zobrazit celý článek

MEDIÁLNÍ SPIKLENCI JDOU DO BOJE

Tak jsem mezi informacemi a takzvanými informacemi narazil na „výsledky“ průzkumu jakési agentury, které tvrdí, že jistý Drahoš, prý kandidát na prezidenta má vyšší preference, než stávající prezident Zeman. Vzpomněl jsem si na besedu o provádění průzkumů veřejného mínění, které jsem se účastnil před řadou let.

Zobrazit celý článek

BEZ OMLUVY!

Rozhodnutí soudu o Peroutkovi...

O tom média mlčí…

Tak se dívám, jak si „Pražská kavárna“ zase jednou naběhla ve svém nenávistném tažení proti prezidentovi Zemanovi, kdy soudce výroky Ferdinanda Peroutky označil za antisemitské.

Zobrazit celý článek

ÚPLATEK OD EU?!

Chce nás Juncker uplatit?!

Ing. Jaroslav Tichý, ANS 

Šéf  EK chce B. Sobotkovi dát 590 miliard korun pro chudou Severní Moravu. Je to čistokrevný pokus, jak překonat naši stoupající nelibost vůči EU a především vůči způsobu jejího jednání.

Zobrazit celý článek

CO NA NÁS CHYSTAJÍ VLASTIZRÁDCI?

Češi nejsou Slované, vlastně mají arabský a „židovský“ původ, a pokud ČR nezačne přijímat migranty, požene nás Brusel k Evropskému soudu! A pokud ČR nepřijme Euro, požene nás k soudu také! Macron a Merkelová vyhlížejí z Overtonovského okna Novou Evropu! Německo má svého „Palacha“!

Zobrazit celý článek

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473