Hrátky s občany

ZLODĚJ VOLÁ - CHYŤTE ZLODĚJE!

Organizátoři demonstrací proti Babišovi: Zloděj křičí: chyťte zloděje!

1. Protestů proti Andreje Babiše se zúčastňuje stále více lidí.

Zobrazit celý článek

ČÍM DÁLE, TÍM "LÉPE"

Přežili jsme další jednání zastupitelstva. Jednoduchý program, z něhož mohla zaujmout některé snad jen směrnice „Zásady prodeje a pronájmu nemovitostí“, ve které se měnily ceny – sazby za pozemky, už dlouho neměněné.

Zobrazit celý článek

HOŘÍ, HOŘÍ, PŘIHOŘÍVÁ...

Na hraně občanské války: Pátá kolona Bruselanů připravuje puč. Odpoví Babiš revolucí? Piráti k nám chtějí stěhovat muslimské vesnice. Mladý Klaus to odpálí za týden. Má to Zeman již promyšlené? Půjde do tuhého

2. 6. 2019

Zobrazit celý článek

JITRNICE JAKOU SVĚT NEVIDĚL

Údajné čínské investice CEFC v ČR jsou ve skutečnosti úvěrový tunel za půl miliardy EUR od slovenské J&T Bank a Poštové banky! Čínská Huaxin (CEFC) ve skutečnosti v ČR neinvestovala ani jedinou korunu,

Zobrazit celý článek

BABIŠ DÁ A JEHO MINISTR MNOHEM VÍC SEBERE?

Důchodci a nezaměstnaní (a rodiče – pozn. RSP), pozor!

Babišův ministr zdravotnictví v tichosti plánuje reformu, že stát přestane platit za penzisty, děti, školáky, studenty a nezaměstnané zdravotní pojištění! Na jedné straně Andrej Babiš důchodcům přidá tisícovku, na straně druhé jeho ministr důchodcům i nezaměstnaným každý měsíc vezme 18 stovek na zdravotním pojištění!

Zobrazit celý článek

KAM JSME TO V MIMONI DOPRACOVALI?

Ze zastupitelstva v Mimoni 18. 4. 2019

Na programu byly asi 4 body, které mě zajímaly, protože jsem nevěděl (bod č. 4 - záměr prodat areál bývalého vepřína, bod č. 5 - parkování v Mírové ul., bod č. 11 - vymáhání škody po zaměstnancích), nebo byly o budoucnosti mnoha obyvatel města (bod č. 10 - zrušení Mimoňské komunální a. s.).

Zobrazit celý článek

PODOBNOST NEČISTĚ NÁHODNÁ

Blázen diktátor

Vývoj ve vedení města Mimoně po posledních volbách mi připomenul příběh písně z tvořivé dílny tria Ježek – Voskovec – Werich: „Kat a blázen“, jejíž text by mohl volně navazovat jako ilustrace na předcházející článek „Co s námi „mává“ a „nemává“.

Zobrazit celý článek

KDYŽ PŘESTÁVÁME ZEMANOVI ROZUMĚT...

Proč prezident Zeman podpořil venezuelského opozičního politika jako prozatímního prezidenta?

Specifická analýza(11098)

Český prezident Miloš Zeman se počátkem února 2019 „znenadání“ vyjádřil ve prospěch venezuelského opozičního politika, jímž je předseda Národního shromáždění Juan Guaidó.

Zobrazit celý článek

DOTUJME NEJVĚTŠÍ ZLOČINCE A HŘÍŠNÍKY

Vatikán se zřejmě podílel na porobení Československa

Vatikán dával najevo svojí bezmeznou nenávist vůči Čechům od dob, kdy husité halasně požadovali dalekosáhlou reformu církve.

Zobrazit celý článek

PRO CO JEL BABIŠ DO USA?

Skutečné důvody, proč byl český premiér pozván do Bílého domu a proč zrovna na březen 2019

Specifické hodnocení a předpověď.

Od 20. února 2019, kdy americký velvyslanec Stephen B. King oznámil na sociální síti Twitter pozvání premiéra Andreje Babiše do Bílého domu, se vedou v médiích diskuse o obsahu této návštěvy.

Zobrazit celý článek

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473