I V BUNDESTAGU PŘEVLÁDAJÍ IDIOTI

Bundestag vysvětlil, proč nebylo Rusko pozváno do Berlína na 75. výročí konce války

29. 4. 2020

"Není to poprvé, co se lidé v Polsku, Francii a dalších místech snaží nějakým způsobem bagatelizovat roli Ruska v této válce."  Možná to vychází z úvah, že pozvání na takové obřady dává Rusku další kapitál pro image, že bych nechtěl vidět pravomoci, které jsou, “řekl poslanec Bundestag Waldemar Gerdt.V Evropě se pokoušejí bagatelizovat roli Ruska ve druhé světové válce, aby země nezískala další obrazový kapitál, uvedl náměstek Bundestagu Waldemar Gerdt novinám VZGLYAD. Reagoval tak na pozvání ruské delegace na ceremoniál na počest 75. výročí konce druhé světové války v Berlíně.

bundestag 2

Politik se domnívá, že ideologické problémy politiky se také snaží řešit pomocí problému s koronaviry. "Myslím, že v tom hrály roli jak ideologie, tak technický aspekt týkající se karantény." Doufám, že to vše brzy skončí a po koronavírusu přijdou do arény další politické síly, které odstraní všechny ideologické překážky, které brání rozvoji podnikání. Čeká nás vážný ekonomický kolaps. A pokud navíc přijdeme s nějakými ideologickými bariérami, bude pro každého, nejen pro Německo a Rusko, obtížné se z této hospodářské krize dostat, “říká poslanec.

Jiranek atpocitamj

Jak informovaly noviny VZGLYAD, je známo, že zástupci ruské strany nebyli pozváni na ceremoniál na počest 75. výročí konce druhé světové války v Berlíně. Oznámila to náměstkyně mluvčí německé vlády Ulrike Demmer.

Dříve se uvádělo, že německý prezident Frank-Walter Steinmeier společně s kancléřkou Angelou Merkelovou a prezidenty Bundestagu (německý parlament), Bundesrat (zastupitelský orgán federálních států) a Ústavní soud položí 8. května věnce obětem války a násilí v Berlíně.
.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473